Umělec se skrývá v každém z nás

Pokud ve vás dřímá touha po vytvoření něčeho krásného, zkuste namalovat obraz podle čísel. Obrazy na plátně vám pomohou vytvořit umělecké dílo, i když výtvarným talentem neoplýváte. Užijte si relaxaci při malování, radost z procesu i nadšení po dokončení díla. Pověste si obraz na zeď a radujte se z něj při každém pohledu.

Zábava a odpočinek při tvorbě uměleckého díla

Vyberte si z mnoha motivů, od oblíbených zvířecích, až po krajiny, zátiší, známé osobnosti či velkoměsta. Užijte si malování mapy světa nebo abstraktního umění. V nabídce jsou plátna pro malování podle čísel, která jsou vhodná pro děti, seniory i začínající malíře. Samotné malování chce jen trochu trpělivosti a soustředění. Malovat můžete ve chvilkách odpočinku i pro uklidnění, při poslechu hudby či audioknihy.

Jak začít s malováním podle čísel

Můžete malovat s dětmi, partnerem i s přáteli. Vytvořte si malý výtvarný kroužek, kde při probírání různých témat budete vytvářet umělecká díla. Začít malovat podle čísel je jednoduché. Jakmile si vyberete vhodné téma obrazu, které se vám líbí, objednáte si ho z domova během několika minut. Přímo k vám domů vám přijde balíček obsahující obraz, štětce a označené kelímky se všemi potřebnými barvami pro malování obrazu. Součástí je i návod, jak postupovat.

Malování pomocí čísel plné magie

Samotné malování je velmi relaxační činnost. Stačí si vybrat jeden z kelímků s barvou označené číslem a postupně vybarvit všechna pole na obraze se stejným číslem. Před vašima očima začne postupně vznikat nádherně barevné umělecké dílo, které vytváříte vlastníma rukama právě vy. Jakmile vybarvíte všechna pole, stačí už jen nechat obraz zaschnout a pověsit si jej na vybrané vhodné místo na zeď. Pohledem na obraz se můžete těšit každý den. Můžete je také někomu darovat.

Užijte si pocit s kreativity

Hotovým obrazem se pochlubte přátelům a rodině. Nádherný obraz, u kterého jste strávili skvělý čas plný odpočinku a zábavy bude dělat radost vám i vašim blízkým. Možná vás to chytne tak, že to prvním obrazem neskončí. Chuť kreativně tvořit a vytvářet umělecká díla, která pod vašima rukama začnou získávat reálnou podobu či tvar, vás i lidi v okolí rychle přesvědčí, že si budete chtít namalovat další obraz.

 

100 %