O nás

Zdravím tady Majda:)

Za e-shopem Malujpodlecisel.cz stojím především já Majda. Umělkyně tělem i duší, introvertka a velká milovnice zvířat.

Je to pár let zpět kdy jsem sama byla zákaznice jednoho e-shopu a zkoušela malování podle čísel. V tu dobu mi to vyplňovalo snad všechen volný čas a neuvěřitelně jsem se u toho bavila.

Po 21ti namalovaných obrazech (ano čtete správně) jsem vzala všechny nápady, postřehy a nedostatky u nakoupených sad dohromady a založila s pomocí přátel svůj vlastní e-shop, skrze který chci rozdávat klid, pohodu a příjemně strávený čas s malováním.

Nemohu si pomoci, ale namalovat obraz a vložit do toho kus sebe. Pak ho vystavit na poličku nebo darovat je dvojitá radost. Takový dárek má něco do sebe.

Můj osobní popis malování podle čísel

Namalovat obraz není vůbec snadné. Ale proč? Není to víc o tom, že nedůvěřujeme sami sobě? S námi se můžete posunout výrazně dál. Ano, dostáváte konkrétní číselnou předlohu, ale i tak je do každého obrazu podle čísel potřeba vložit kus sebe sama. Za vytvořením takového díla je velký kus trpělivosti, času a v neposlední řadě i odvahy, se do toho vůbec pustit.

I my v Maluj Podle Čísel to tak vidíme. A postupně jsme do našeho malování vtáhli své kamarády, známé a příbuzné. A je za tím vším jen jedno velké nadšení a snaha něco dokázat. V mnoha případech přišla po darování šablony jednoznačná odpověď. „To nezvládnu“ „To neumím“…Ale nakonec vzniknul první obraz. Každý z nás máme na své první dílo, které třeba není zcela dokonalé, (ale je první) báječné vzpomínky.

Odkaz pro všechny, kdo váhají s nákupem první sady:

Byli bychom rádi, aby i Vám naše obrazy podle čísel přinesly úplně stejnou radost a především stejné pocity radosti a potěšení, že jste zase něco nového dokázali.

My z Malujpodlečísel Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného obrazu a ochotně i odpovíme na každý Váš dotaz. Nadšených amatérských malířů podle čísel přibývá každý den. Přidejte se k nám i vy.

Možná jste sem zabloudili?

Pokud je tomu tak a stále nevíte co to Malování podle čísel je? Určitě se podívejte na tohle video.

 
100 %