Rámování

Plátno s namalovaným obrázkem doporučujeme napnout do rámu. Povinnost to sice není a obrázek vypadá krásně i bez rámu, ale kreslit do šuplíku můžete na papírové čtvrtky, zatímco plátno si rám prostě zaslouží.

Jednoznačně doporučujeme objednat si sadu i s rámem, do kterého Vám plátno odborně napneme. Jednak se Vám bude lépe kreslit, když se plátno nebude různě krčit, a pak také předejdete poškození obrazu, kdybyste se pokoušeli o neodborné napnutí.

Na našem e-shopu si ale můžete koupit rám i zvlášť jako příslušenství. Ten Vám pak dodáme rozložený jako 4 lišty, které je potřeba do sebe napasovat.

Samozřejmě, že není problém pořídit si jakýkoliv rám a do něj si pak plátno napnete. Pokud byste potřebovali poradit, zavolejte či napište a pomůžeme Vám.

 

Rám

Hotový blind rám je vyrobený z masivního borovicového dřeva a používá se k napnutí plátna s obrazem. Blind rám se dodává již sestavený a sesponkovaný napevno.

plátno-samostatně

Plátno

Klasické lněné plátno střední gramáže z čistého lnu, které je pevné a odolné. Všechny naše plátna jsou tloušťkou přizpůsobena pro malování, a proto jsou na rámu krásně napnutá a bez přehybů .

ram s navlecenym platnem

Rám s nataženým plátnem

Plátno vypnuté na rám je od nás profesionálně napnuto a připraveno rovnou na malování. Tuto možnost je možné vybrat v detailu každého produktu za příplatek 260 korun za kus.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení