Rámování

Plátno s namalovaným obrázkem doporučujeme napnout do rámu. Povinnost to sice není a obrázek vypadá krásně i bez rámu, ale kreslit do šuplíku můžete na papírové čtvrtky, zatímco plátno si rám prostě zaslouží.

Jednoznačně doporučujeme objednat si sadu i s rámem, do kterého Vám plátno odborně napneme. Jednak se Vám bude lépe kreslit, když se plátno nebude různě krčit, a pak také předejdete poškození obrazu, kdybyste se pokoušeli o neodborné napnutí.

Na našem e-shopu si ale můžete koupit rám i zvlášť jako příslušenství. Rámy dodáváme složené. 

Samozřejmě, že není problém pořídit si jakýkoliv rám a do něj si pak plátno napnete. Pokud byste potřebovali poradit, zavolejte či napište a pomůžeme Vám.

 

ram

Rám

Hotový blind rám je vyrobený z masivního borovicového dřeva a používá se k napnutí plátna s obrazem. Blind rám se dodává již sestavený a sesponkovaný napevno.

platno

Plátno

Klasické lněné plátno střední gramáže z čistého lnu, které je pevné a odolné. Všechny naše plátna jsou tloušťkou přizpůsobena pro malování, a proto jsou na rámu krásně napnutá a bez přehybů .

natažení platna

Rám s nataženým plátnem

Plátno vypnuté na rám je od nás profesionálně napnuto a připraveno rovnou na malování. Tuto možnost je možné vybrat v detailu každého produktu za příplatek.

100 %