Malování podle čísel

Nejprodávanější

Čtvero ročních dob
599 Kč –38 %
Původně: 599 Kč  (–38 %)
369 Kč
Jarní příroda
599 Kč –38 %
Původně: 599 Kč  (–38 %)
369 Kč
Lev král zvířecí říše
599 Kč –38 %
Původně: 599 Kč  (–38 %)
369 Kč
Chaloupka v horách
599 Kč –38 %
Původně: 599 Kč  (–38 %)
369 Kč
Tygr a Kočka
599 Kč –38 %
Původně: 599 Kč  (–38 %)
369 Kč
296 položek celkem

Cena

369599
1369599

Náročnost

Orientace

Položek k zobrazení: 296
Nahoru
Další produkty

Malování podle čísel

Hledáte způsob, jak si odpočinout, relaxovat a zároveň se věnovat činnosti, která se Vám líbí, ale nemáte na ni vlohy? Ano, bavíme se o malování. Malování obrazů a obrázků může s námi naprosto snadné. Stačí, pokud si vyberete motiv obrazu, který Vás z naší nabídky zaujal a začít malovat. Malování podle čísel z Vás udělá opravdové profesionální malíře. Celé plátno je přípravené pro vytvoření krásného obrazu. Jenotlivé barevné sekce jsou očíslovány a Vy už jen vezmete do ruky štetec a vybarvujete podle čísel každou jednotlivou očíslovanou pasáž obrazu. Postupně se vynoří z jednolitého plátna barevný motiv, který jste si pro své dílo vybrali.

Ano, i malování podle čísel chce trpělivost. Ale zároveň Vám přinese neuvěřitelný pocit odpočinku. Není ani nutné obraz namalovat za jeden den. Právě naopak. Věnujte se svému dílu postupně a radujte se ze své práce, která bude po každém Vašem malování dostávat jasnější a viditelnější podobu hotového obrazu.

V našem eshopu malujpodlecisel.cz jsme pro Vás vybrali mnoho různých tématických obrazů. Vybírat můžete nádherné krajiny, obrazy měst, postav, zvířat nebo rostlin. Nabídku obrazů na maluj podle čisel stále rozšiřujeme. Při výběru novinek se snažíme vycházet i z Vašich přání a námětů na nová témata obrazů. Malování podle čísel nás baví a budeme rádi, pokud zaujme i Vás. Samozřejmě Vám rádi poradíme, pokud si nebudete vědět rady. Mnoho témat s problematikou malování obrazů podle čísel jsme přenesli do našeho blogu o malování s čísly. Pokud se tedy stále rozhodujete, zda ano, či ne, třeba Vás naše články o malování obrazů přesvědčí, že s námi se opravdu může stát malířem každý.

Častou otázkou je vhodnost malování podle čísel pro děti. Ano, je to činnost, která je bude všestranně rozvíjet, posilovat nejen jejich výtvarné schopnosti, ale zároveň jim výsledek jejich práce dodá i tolik potřebné sebevědomí. Namalovat obraz podle čísel se může zdát snadné. Ale i tak to obnáší nutnost být trpělivý. Děti se naučí řadu základních návyků a ve výsledku si mohou své výtvarné dílo vystavit ve svém pokoji nebo s ním někoho obdarovat. A to platí nejen pro děti, ale pro všechny z Vás, kdo se do malování podle čísel pustíte. Vždyť přece nejvíce potěší vlastnoručně vytvořený dárek:)) My Vám budeme držet palce a budeme rádi, pokud se s nám s výsledkem svého malování pochlubíte...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení