Malování podle čísel pro děti

Malování podle čísel pro dětí

Malování podle čísel pro děti je zajímavým a vzrušujícím uměním. Mohou malovat to, co mají rádi a oddechnout si od každodenní rutiny. Podpořte jejich vývoj malováním.   

Na rozdíl od jiných typů malby nepotřebujete pro malování podle čísel žádné umělecké zkušenosti ani znalosti. Vše je připraveno i pro naprosté laiky. S předem připravenými očíslovanými ploškami na plátně a namíchanými barvami můžete bez námahy vytvářet mistrovská díla. Soupravy obsahují pokyny a očíslované kelímky s barvami, díky nimž je malování snadné i pro malé umělce.

Dětská malba pomáhá překonat těžké časy

Malování podle čísel je pro děti jednoduché, zábavné a vzrušující umění pro všechny. Navíc je fyzicky a psychicky zdraví prospěšné. Malování obrázků podle čísel pomáhá dostat se z obtížných situací a zmírnit stres. Zkuste se z toho „vymalovat“.  Tento způsob malování s dětmi je způsob, jak řešit emocionální problémy a mít situaci pod kontrolou. Společná práce pomáhá soustředit duševní energii na podniknutí kroků k dosažení dlouhodobého řešení mnoha problémů.

Malování řeší problémy důležité pro růst dětí

Sdílená radost je dvojnásobná a sdílená starost je poloviční. Věnujte dětem čas a omezte jejich zapojení do nesprávné skupiny vrstevníků. Ukazujte jim cestu, podporujte v nich kreativitu i rozvoj jemné motoriky. Když se svými dětmi malujete obraz podle čísel, trávíte s nimi čas, můžete si s nimi povídat a dozvědět se co je frustruje, trápí a proč se cítí nechtěné. Komunikace tak může plynout zcela přirozeně.

Dětská malba pomáhá snížit stres dítěte

I děti jsou náchylné ke stresu. Navíc ještě nemají dobře vyvinuté mechanismy na jeho zvládnutí. Ze stresu a životních zkoušek můžete uniknout malováním obrazu podle čísel. Problém sice nezmizí, ale s klidnou myslí se dělají lepší rozhodnutí. Děti mohou uniknout do svého imaginativního světa a pomocí fantazie vytvořit umělecké dílo. Malování čísly umožňuje dětem relaxovat, meditovat a snížit stres.

Nechte děti růst díky chybám

Děti, mladí i dospělí dělají různé chyby a u malování je to podobné. Rozlití barvy nebo špatné tahy štětce učí soustředění, napravování chyb a zdokonalování. Malování podle čísel naučí děti provádět úpravy a zlepšit to, co se nepovedlo.  Jde o úžasný proces zdokonalování a učení trpělivosti. Malování podle čísel snižuje stres, podporuje dovednosti při řešení problémů a vytváří atmosféru pro zábavu. Začněte malovat podle čísel se svými dětmi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení