DÁREK "rukavice na malování" ke každé objednávce nad 899,- Kč. Do konce akce zbývá již jen
2.10.2022 23:59
!

Pomáháme

Svět kolem nás nám není cizí. Během své existence se proto neustále snažíme pomáhat tam kde je právě potřeba - ať už finanční nebo materiální pomocí. Některé z projektů, které jsme podpořili najdete na této stránce. Pokud ani vám nejsou cizí osudy lhostejné a věříte, že by naše produkty udělali radost, např. v dětském domově, nemocnici, stacionáři nebo klidně i jednotlivci v nelehké životní situaci, neváhejte nás kontaktovat.

Malujpodlecisel.cz - Pomáháme MAMINKÁM a DĚTEM z Ukrajiny. 

????????POMÁHÁME???????? Z každé odeslané objednávky věnujeme 15 Kč na pomoc Ukrajině, my částku navýšíme o dalších 15 Kč. Veškerý výtěžek darujeme společnosti Sivek Hotels, který pomáhá s ubytováním konkrétním MAMINKÁM a DĚTEM z Ukrajiny. Je jen na nás jak dlouho tady budou moci zůstat. Výtěžek zašleme 1.4. 2022 ⌛️ na jejich transparentní účet. Udělejte tak radost nejen sobě, ale i někomu kdo to opravdu potřebuje!❤️
 
????????Každá objednávka se počítá!????????
 

Malujpodlecisel.cz - Pomáhá v Domově pro osoby se zdravotním postižením Sulická

34 sad do domova Sulická Domovu pro osoby se zdravotním postižením Sulická jsme darovali 34 sad obrazů pro klienty které, v již tak složité živnotní situaci, navíc ještě omezili restrikce související s probíhající pandemií COVID. Pevně věříme že naše výrobky jsou pro ně příjemným zpestřením a vyplněním jejich volného času. Více informací najdete na oficiálním facebooku Domova Sulická.
 Maluj podle cisel - Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická 2

 
 
100 %