Pomáháme

Svět kolem nás nám není cizí. Během své existence se proto neustále snažíme pomáhat tam kde je právě potřeba - ať už finanční nebo materiální pomocí. Některé z projektů, které jsme podpořili najdete na této stránce. Pokud ani vám nejsou cizí osudy lhostejné a věříte, že by naše produkty udělali radost, např. v dětském domově, nemocnici, stacionáři nebo klidně i jednotlivci v nelehké životní situaci, neváhejte nás kontaktovat.

Malujpodlecisel.cz - Pomáháme MATURANTŮM

V naší sekci pomáháme opět najdete novinky tohoto roku. Rozhodli jsme se podpořit studenty posledních ročníků středních škol a věnovat jim naše sady na malování podle čísel do plesových tombol jako dárek. 

Malování podle čísel sklidilo u výherců veliký úspěch a my jsme rádi, že jsme maturanty mohli tímto dárkem podpořit. Letos bylo formou dárků rozesláno přes 100 kusů sad na malování. Těšíme se na výsledné fotografie ze samotných maturitních plesů. Doufáme, že jste si to pořádně užili! Nyní Vám držíme palce k té největší životní zkoušce a to zvládnout celou maturitu na jedničku.

Hodně štěstí Vám přeje team z malujpodlecisel.cz

maluj podle cisel pomahame 

 

Malujpodlecisel.cz - Pomáháme MAMINKÁM a DĚTEM z Ukrajiny

????????POMÁHÁME???????? Z každé odeslané objednávky věnujeme 15 Kč na pomoc Ukrajině, my částku navýšíme o dalších 15 Kč. Veškerý výtěžek darujeme společnosti Sivek Hotels, který pomáhá s ubytováním konkrétním MAMINKÁM a DĚTEM z Ukrajiny. Je jen na nás jak dlouho tady budou moci zůstat. Výtěžek zašleme 1.4. 2022 ⌛️ na jejich transparentní účet. Udělejte tak radost nejen sobě, ale i někomu kdo to opravdu potřebuje!❤️
 
????????Každá objednávka se počítá!????????
 

Malujpodlecisel.cz - Pomáhá v Domově pro osoby se zdravotním postižením Sulická

34 sad do domova Sulická Domovu pro osoby se zdravotním postižením Sulická jsme darovali 34 sad obrazů pro klienty které, v již tak složité živnotní situaci, navíc ještě omezili restrikce související s probíhající pandemií COVID. Pevně věříme že naše výrobky jsou pro ně příjemným zpestřením a vyplněním jejich volného času. Více informací najdete na oficiálním facebooku Domova Sulická.
 Maluj podle cisel - Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická 2

 
 
100 %