Náročnost

Každý obraz má rozdílnou náročnost - obvykle se náročnost určuje podle množství a velikosti políček s jednotlivými barvami. Zjednodušeně řečeno - čím více políček, navíc těch drobných, tím je obraz náročnější na vymalování.

Malování je vhodné pro všechny věkové skupiny i pro různě pokročilé malíře. V naší nabídce naleznete vše od motivů pro začátečníky až po velmi těžké obrazy vhodné pro zkušené mistry, kteří mají na kontě nespočet vymalovaných děl. A o to právě jde, jedná se o hobby které je dostupné pro všechny, navíc vám dovoluje rozvíjet se a postupem času přecházet na vyšší náročnosti a posunovat tak váš talent na vyšší úroveň.

Náročnost rozdělujeme na 3 úrovně
Lehká
Střední
Těžká
Lehká

Velká políčka vhodná pro začátečníky a ve většině případů vhodná i pro děti. Nevyžaduje žádné speciální znalosti v oblasti malování, vhodné pro začínající malíře a pro ty co si chtějí malování podle čísel vyzkoušet. Podívejte se na nabídku motivů označených jako lehké ZDE.

Střední

Střední náročnost obsahuje o něco menší políčka než předešlá úroveň, některá se mezi sebou dokonce i prolínají. Většina obrazů z této kategorie proto není vhodná pro děti, je vhodná spíše pro dospělé kterým není pečlivost cizí, nebo již mají zkušenosti s malováním podle čísel. Obrazy označené střední náročností najdete ZDE.

Těžká

Malá políčka, která se všemožně kroutí, některá mohou být opravdu malinká - pouze pár milimetrů. Zde již opravdu budete potřebovat malířský um, velmi šikovné ruce a především spoustu času a trpělivosti. Odměnou vám bude velmi realistický výsledek, který může ozdobit třeba stěny vašeho domova. Motivy z kategorie těžké můžete koupit ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení