Náročnost

Každý obraz má rozdílnou náročnost - obvykle se náročnost určuje podle množství a velikosti políček s jednotlivými barvami. Zjednodušeně řečeno - čím více políček, navíc těch drobných, tím je obraz náročnější na vymalování. 

Malování je vhodné pro všechny věkové skupiny i pro různě pokročilé malíře. V naší nabídce naleznete vše od Malování podle čísel pro začátečníky až po velmi těžké obrazy vhodné pro zkušené mistry, kteří mají na kontě nespočet obrazů. A o to právě jde, jedná se o hobby které je dostupné pro všechny, navíc vám dovoluje rozvíjet se a postupem času přecházet na vyšší náročnosti a rozvíjet tak váš talent.

Náročnost rozdělujeme na 3 úrovně 

  Lehká

  Střední

  Těžká

 

Lehká 

Velká políčka vhodná pro začátečníky a ve většině případů vhodná i pro děti. Nevyžaduje žádné speciální znalosti v oblasti malování, vhodné pro začínající malíře a pro ty co si chtějí malování podle čísel vyzkoušet. 

Střední 

Střední náročnost obsahuje o něco menší políčka než předešlá úroveň, některá se mezi sebou dokonce i prolínají. Většina obrazů z této kategorie proto není vhodná pro děti, je vhodná spíše pro dospělé kterým není pečlivost cizí, nebo již mají zkušenosti s malováním podle čísel. 

Těžká 

Malá políčka, která se všemožně kroutí, některá mohou být opravdu malinká - pouze pár milimetrů. Zde již opravdu budete potřebovat malířský um, velmi šikovné ruce a především spoustu času a trpělivosti. Odměnou vám bude velmi realistický výsledek, který může ozdobit třeba stěny vašeho domova.

 

Nemáte ještě účet?

Registrujte se a získáte
Chci se zaregistrovat