Rozdíly v náročnosti

Každý obraz má rozdílnou náročnost - obvykle se náročnost určuje podle množství a velikosti políček s jednotlivými barvami. Zjednodušeně řečeno - čím více políček, navíc, tím je obraz náročnější na vymalování.

Informaci o náročnosti najdete na detailu každého produktu v tabulce Doplňkové parametry.

narocnost

Malování je vhodné pro všechny věkové skupiny i pro různě pokročilé malíře. V naší nabídce naleznete vše od motivů pro začátečníky až po velmi těžké obrazy vhodné pro zkušené mistry, kteří mají na kontě nespočet vymalovaných děl. A o to právě jde, jedná se o hobby které je dostupné pro všechny, navíc vám dovoluje rozvíjet se a postupem času přecházet na vyšší náročnosti a posunovat tak váš talent na vyšší úroveň.

Náročnost rozdělujeme na 3 úrovně
Lehká
Střední
Těžká
Lehká

Velká políčka vhodná pro začátečníky a ve většině případů vhodná i pro děti. Nevyžaduje žádné speciální znalosti v oblasti malování, vhodné pro začínající malíře a pro ty co si chtějí malování podle čísel vyzkoušet.

Střední

Střední náročnost obsahuje o něco menší políčka než předešlá úroveň, některá se mezi sebou dokonce i prolínají. Většina obrazů z této kategorie proto není vhodná pro děti, je vhodná spíše pro dospělé kterým není pečlivost cizí, nebo již mají zkušenosti s malováním podle čísel.

Těžká

Malá políčka, která se všemožně kroutí, některá mohou být opravdu malinká - pouze pár milimetrů. Zde již opravdu budete potřebovat malířský um, velmi šikovné ruce a především spoustu času a trpělivosti. Odměnou vám bude velmi realistický výsledek, který může ozdobit třeba stěny vašeho domova.

100 %