Vybarvování obrazu podle čísel je snadné

Pokud si chcete vyzdobit svůj domov opravdovým originálem, zkuste to s vlastnoručně namalovaným obrazem. Namalovat vlastní obraz akrylovými barvami na plátno podle čísel zvládnete i vy.

 

I když máte pocit, že na malování obrazu nemáte dost uměleckého nadání, s touto technikou můžete tvořit vlastní umění. Namalovat obraz tak, aby byl takřka dokonalý, podle čísel hravě zvládnete. Můžete si jej hrdě pověsit na stěnu třeba v obýváku.

Princip techniky vybarvování podle čísel

Vybarvování podle čísel je technika, která je už dost stará. I Leonardo da Vinci ji používal při výuce svých studentů. Jeho studenti mu také někdy pomáhali s jeho dílem. Vyznačil jim plošky na svém plátně, očísloval je a pak dal stejná čísla různým odstínům barev. A to je celé tajemství vybarvování nebo malování podle čísel.

Stačí si vzít barvy odpovídající číslům a plošky prostě vybarvit.

Malování podle čísel akrylovými barvami

Malování podle čísel je taková pokročilejší varianta známých omalovánek. Nebudete však při ní používat pastelky a papírovou předlohu, ale budete malovat akrylovými barvami na opravdové malířské plátno. Když si k tomu pořídíte i malířský stojan, budete si připadat jako opravdový umělec. Výsledkem vašeho malování bude opravdový obraz, jaký se dá koupit třeba v galerii. Každý kus bude originál, který bude navíc vytvořený vaší vlastní rukou.

Co najdete v balíčku

V sadě na malování podle čísel najdete malířské plátno s předtištěnou šablonou

sadu akrylových barev v uzavíratelných kelímcích. Set obsahuje i sadu štětců pro malování větších i drobnějších plošek. Plátno si můžete nechat rovnou napnout do rámu. Pak se při malování nemusíte bát, že se vám plátno přehne nebo zkroutí. S plátnem v rámu se lépe manipuluje a snadněji práci přerušíte třeba do druhého dne.

Stačí si vybrat vlastní motiv, jako jsou zvířata, květiny, příroda či dětské motivy.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení