Malováním podle čísel proti splínu

Propadáte pocitům splínu v dlouhé zimě, na podzim nebo při únavě na jaře? Zažeňte depresivní náladu zimních plískanic, podzimního chladu i jarní únavy.  Zažeňte pocity osamělosti a smutku malováním podle čísel.

U malování podle čísel se můžeme snadno zbavit, splínu, strachu, osamělosti, úzkosti i deprese. Jde o skvělou relaxaci a antistresovou aktivitu. Zapomenete na starosti všedního dne a přenesete se do světa pohody, klidu a vyrovnanosti. Malování podle čísel připomíná antistresové omalovánky pro dospělé. Vyměňte barevné sešity s různými obrazci a vymalovávání pastelkami a voskovkami za akrylové barvy a plátno s čísly.

Relaxace arteterapií

Arteterapeuti tyto techniky používají při sezeních s klienty jako výbornou pomůcku pro uvolnění stresu. Zkuste to i vy. Plátna pro malování podle čísel jdou navíc trochu dál. Zatímco běžné omalovánky zůstávají na papíře, obraz, který si sami vytvoříte se sadou malování podle čísel, si můžete s hrdostí pověsit na zeď nebo vystavit na malířském stojanu.

Jak začít s malováním podle čísel

Vyberte si sadu s námětem, který je vám blízký. Na výběr je opravdu mnoho témat a námětů, jako třeba příroda různých motivů, obrázky zvířat jako koně, kočky, psi, města, auta, filmoví hrdinové, známé osobnosti nebo unikátní díla malířů. Všechny obrazy jsou zároveň zařazeny do jedné z kategorií náročnosti na lehké, středně a těžce obtížné. Do tvůrčí práce můžete zapojit sebe i své děti. Pořiďte jim nějaký snadný obrázek, který si po namalování pověsí ve svém pokojíku. Vy si zkuste o něco náročnější variantu. Zbavíte se stresu a posílíte kreativitu.

Aktivní boj se stresem

Se splínem lze bojovat různě. Relaxací, lenošením, vitamíny, pohybem i různými aktivitami. Vhodné jsou umělecké činnosti a konkrétně malování. Na pořádný kurz kreslení nebo uměleckou školu míváme málo času. Právě proto je malování podle čísel ideální. Věnujete se mu doma v čase, který vyhovuje právě vám. Nepodléhejte depresím bez boje a zkuste malování proti stresu a splínu. Opravdu to funguje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení