3 tři mýty o malování podle čísel

  1. Záliba pouze pro děti – Rozhodně ne. Sady pro malování podle čísel se prodávají i s dětskými motivy, ale existuje široká škála komplexních obrazů, které jsou určeny pro dospělé. Malování podle čísel je mezi dospělými velmi populární. Jaký vhodný obrázek právě pro vás? To vám ukáže naše škála obtížnosti, kterou najdete v detailu, každého obrázku.

    Malování podle čísel - náročnost
  2. Je to jen o vybarvování velkých tvarů – Jste daleko od pravdy. Jednoduché návrhy, kde jsou velké plochy k vybarvení, samozřejmě existují, ale většina ze sad, které jsou zaměřeny na malování zvířat, jsou rozpracované do detailu a umožňují Vám tak vytvořit mistrovské dílo, které vypadá jako by byly malovány profíkem.


    shutterstock_1280455303

  3. Mohu při vybarvování podvádět – Ne! Malování podle čísel vyžaduje disciplínu, zkušenosti a obratné dovednosti, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku. Nemůžete to nijak ošidit.


    shutterstock_1428814976

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení