Užijte si podzim bez starostí

Podzim je období jako stvořené pro chataře, chalupáře a romantiky díky jeho pestrým barvám a vůním. Mnoho lidí také vyráží s košíkem a nožíkem na houby. Na podzim už si přitápíme v kamnech a koukáme se do ohně, pijeme teplý čaj, sedíme s dekou přes kolena a s knížkou v ruce. Důležité je také zapracovat na své imunitě.

Jak si na podzim zajistit pevné zdraví

Během našeho života procházíme různými obdobími, kdy jsme na tom s naší imunitou lépe a jindy zase hůře. Nenechávejte nic náhodě a posilte svou imunitu. Nestačí jen jíst dostatek ovoce a zeleniny. To bohužel k posílení imunity není dostačující. Dokonce ani čerstvé a plnohodnotné potraviny mnohdy neumí pokrýt potřebné živiny v našem organismu. Určitě vynechejte průmyslově upravené a konzervované potraviny, fast food a další nezdravé pokrmy.

Vsaďte na sílu enzymů

Kromě čerstvých surovin na vaření a dostatku syrového ovoce a zeleniny dbejte na dostatečný přísun enzymů. Můžete vsadit na přípravky zeleného ječmene, chlorelly či Wobenzym. Tak dopřejete svému organismu potřebné množství enzymů, důležitých pro správnou funkci vaší imunity. Jestliže bude naše imunita dost silná a připravená zvládnout útoky virů a bakterií, můžete si užívat plnými doušky krásy podzimu. Vyhnete se tak snadnému nachlazení, virózám a bakteriálním infekcím. Pokud vás přece jen přemohly zákeřné bacily, buďte v tomto případě připravení.

Buďte připraveni na případnou nemoc

Vybavte si svou lékárničku základními léky proti horečce a nachlazení, přidejte něco proti rýmě i kašli a doplňte i přípravky s minerály, vitamíny a enzymy. Ty pomohou k nastartování imunitního systému a dosáhnete tak rychlejšího uzdravování. Dojde ke svižnějšímu hojení postižených sliznic v nose i krku, zmenšení otoků, snížení bolesti a případné horečky. Vsadit můžete i na přírodní produkty z bylinek a čaje. Pokud budete připraveni, zastavíte nemoc hned na začátku a postačí vám jen pár dní v klidu v teple. Abyste si ukrátili dlouhou chvíli, můžete si u šálku čaje třeba malovat.

100 %