Podzimní dekorace krásně ozdobí vaše bydlení

Při pohledu z okna je nám jasné, že podzim, nejbarevnější období v roce, začíná přebírat vládu, aby mohl kralovat v celé své pestré a rozmanité kráse plné hřejivých barev. Chladnější počasí nás nutí trávit více času za dveřmi našich domovů. Zkuste si proto pestré barvy a různorodé odstíny přenést do svých domovů.

 

Naše domovy nemusí být neutrální a nudné, když si je zkusíte vyzdobit pomocí podzimních dekorací, které kousek tohoto nádherně barevného období přenesou i k vám domů, když se necháte inspirovat. Dejte si dekorace do každé místnosti a užívejte si každý den s příslibem babího léta. Na podzimu je úžasné, že nám sám o sobě poskytuje spoustu pestré inspirace. Stačí se porozhlédnout kolem sebe.

Inspirace všude kolem vás

Zkuste si při procházce v parku či v lese, při venčení svého věrného čtyřnohého kamaráda nebo klidně po cestě domů z práce přinést kousek přírody k sobě domů. Pestrobarevně zahalené stromy a jejich barevné plody jsou ideálními pomůckami pro vaši podzimní dekoraci. Najděte si jedno odpoledne čas a projděte se po ulici, v parku, v lese nebo jen po své po zahradě. Nasbírejte si nádherně zbarvené listy stromů, jeřabiny, šípky, kaštany, žaludy i šišky, suché trávy, květy, větvičky či mech a přidejte pár dýní. Záleží jen na vás, jak dekoraci pojmete.

Dlabání dýní patří k podzimu

Podzimní dekorace musí obsahovat i barevné dýně. Za pár dní se ve světě bude slavit populární noc duchů Halloween a u nás Svátek Všech svatých a Dušičky. V tomto období se byty a domy zahalí do oranžových dekorací s rozsvícenými dýněmi, které jsou u těchto svátků nepostradatelné. Jednou z neodmyslitelných součástí podzimu jsou právě dýně, které lidé vydlabávají a vyřezávají jim zajímavé, vtipné i strašidelné obličeje. Do vydlabané dýně dají svíčky, díky čemuž vznikne úchvatná dekorace. Můžete je umístit ke dveřím, na balkoně, terasu i na okno.

Kaštanová zvířátka jako podzimní dekorace

Pokud máte děti, můžete do výroby podzimních dekorací zapojit i je. Nejenže vám díky tomu při tvoření společnými silami vznikne něco úžasného, ale navíc strávíte příjemný čas a ještě se u toho skvěle pobavíte. Podzimní klasickou dekorací jsou zvířátka z kaštanů a špejlí. Možná jste i vy jako malé děti podobné dekorace vyráběly se svými rodiči, nyní to můžete zkusit naučit i vaše děti, které to zase jednou naučí svoje děti. Dodržování tradic stmeluje rodinu a upevňuje vztahy.  A když už budete tvořit, zkuste společně třeba i malovat podle čísel. Pověste si na zeď obraz s podzimní tematikou. Díky němu podtrhnete útulnou atmosféru domova.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení