Hledáte netradiční koníčky? Zkuste si je najít podle vzoru českých celebrit

Někteří umělci mají velmi zvláštní záliby. Pojďme se podívat na to, čím si volný čas krátí známé české tváře z televizních obrazovek, možná získáte inspiraci.

Adrenalin za každou cenu

Zpěvačka a herečka Olga Lounová se zase potápí se žraloky. Pokud na to nemáte odvahu ani peníze, zkuste kurz potápění v bazénu a pak i ve zdejších lomech. Časem se můžete vydat i k moři. Vyzkoušet to můžete výstrojí i s pouhým nádechem. Protože má Olga pro strach uděláno, jezdí i Rallye. I vy se můžete stát vášnivou automobilovou závodnicí.Závody, drifty a rally vám vlijí energii do žil.

Léčitelkou nejen sobě

Hana Zagorová je zase léčitelka. Když jí není zrovna nejlépe, už si umí pomoci sama. Od osmdesátých let je členkou Svazu léčitelů českých. Kvůli své leukémii se začala zajímat o různé léčitelské směry a šla na půl roční kurz. Tam každou sobotu dopoledne potkávala dvě desítky léčitelů, kteří se zabývali různými obory. Pak dostala za úkol ovlivnit krevní tlak další osoby, což se jí podařilo. Je přesvědčená, že schopnost léčit má každý, proto to můžete zkusit i vy. Všude s sebou nosí u sebe tašku s kamínky, jako je křišťál, lapis lazuli či růžení, malou virguli a kyvadélko. Je to taková její mobilní lékárnička nebo kouzelnické nářadíčko.

Pro milovníky tajemna

Pokud vás zaujala spiritualita, zkuste jako Adéla Gondíková vyvolávat duchy. Už na škole se podle svých slov zúčastnila duchařské seance, na které vyvolávali ducha zemřelého zpěváka Elvise Presleyoho. Dokonce tvrdí, že se tehdy během ní dostala do transu. Do té doby však vůbec podobným věcem nevěřila. Stačil tento zážitek, který ji přesvědčil o opaku. Prostudovat si můžete i různé duchovní směry.

Slabost pro tetování

Spousta mladých lidí, ale i těch ve středním věku, ženy nevyjímaje, propadla kouzlu tetování, jako třeba Bára Jánová, představitelka Sylvy Popelkové ze seriálu Slunečná. Její tělo zdobí stále více tetování. Jakmile člověk jednou začne, stane se z toho závislost. Každé tetování má pro spoustu lidí, a to i pro ni, hlubší význam. A pokud chcete, můžete se v kurzu i sami naučit tetovat jiné. A pokud chcete zatím raději malovat pouze na plátno, zkuste to s námi a malováním podle čísel.

100 %