Výběr nejlepších motivů obrazů do obývacího pokoje

V obývacím pokoji mnoho z nás tráví hodně času s rodinou i přáteli. Proto je důležité, abychom se v něm cítili dobře. K tomu mohou pomoci různé dekorace a doplňky. Jedním z těch nejlepších jsou obrazy, které si díky malování podle čísel můžete vytvořit i sami.

Malování podle čísel s motivem měst a památek

Vhodný motiv do obýváku mohou představovat známá města, která jste již navštívili, nebo je vaším snem je v budoucnu navštívit. Nabídka obrazů k malování podle čísel je opravdu široká, proto se nemusíte bát, že byste nenašli to pravé. Města jsou jedním z velmi oblíbených kategorií pro malování podle čísel. Vybírat můžete z obrazů matičky Prahy a mnoha dalších evropských i mimoevropských měst. Skvělou volbou jsou i motivy různých památek, které skvěle zapadnou do interiéru obýváku.

Malování podle čísel příroda a zátiší

Obrazy představují jedinečnou možnost, jak zůstat ve spojení s přírodou, i když zrovna sedíte na sedačce ve svém bytě či domě. Při malování podle čísel příroda značně inspiruje a při tvoření obrazu nabízí jedinečný prožitek. Motivy přírody mohou být rozmanité a představovat zeleň lesa, blankytnou modř i smaragdovou zeleň třpytící se vody, květinové zátišíovocem plné pestrých jarních a letních barev i teplé barvy spadaného listí korespondující s podzimem.  

Malování podle čísel ve stylu abstrakce

Jestliže hledáte něco, co perfektně zapadne do každého interiéru, pak se přímo nabízí abstraktní obrazy. Pro malování podle čísel představuje abstrakce jeden z nejlepších motivů. Tyto obrazy v sobě spojují krásné barvy, které mohou tvořit určitý vzor, třeba zvíře, květinu či osobu, okouzlující jsou také abstraktní motivy, ve kterých si můžete sami najít to, co v nich vidíte. Tyto poměrně neutrální obrazy vybírejte intuitivně a srdcem. Slaďte barvys vybavením, ať se podpoří atmosféra v místnosti.

Malování podle čísel s rámem

sadě pro malování podle čísel s rámem dostanete kompletní set obsahující plátno s natištěným motivem, štětce a vybrané barvy. Plátno vám dorazí již napnuté na rám a nemusíte si dělat starosti s jeho vypínáním. Navíc vám rám umožní snadnější malování. Jakmile bude obraz dokončený, stačí ho jen pověsit na stěnu. V nabídce najdete i srolované plátno, pokud si ho na rám chcete napnout sami.

100 %