Umění feng shui v obrazech s podzimní tématikou

Umění feng shui proniká o všech odvětví a obrazy nejsou žádnou výjimkou. Obrazy v barvách podzimu jsou podle feng shui nejvhodnější do chodby, předsíně, pracovny, ložnice, kuchyně a jídelny, kde podporují sektory slávy, rodiny nebo kreativity.

Jak si obraz správně vybrat

Obrazy mají velký vliv na naši psychiku a mají schopnost harmonizovat libovolné oblasti našeho života. Vybírejte si je proto svou intuicí a srdcem. Díky tomu se k vám domů dostane právě ten obraz, který k vám bude promlouvat a přinese vám klid do života. Obrazy v podzimních hřejivých barvách podle feng shui napomáhají našemu zklidnění a relaxaci. Je velmi příjemné se zachumlat do deky a při pohledu na něj nalézt vytoužený klid. Učí nás radovat se z každodenních maličkostí, naplnit mysl klidem a pomáhají nám přitáhnout radost do každodenního života.

Každý obraz má svou energii

Hřejivé barvy harmonizují naši mysl i tělo. Při malování podle čísel zažijete tyto pocity již během každého tahu štětcem. Každý obraz, který někdo namaluje, v sobě nese určitou energii. V současné době však mnoho obrazů v sobě nese energii smutku znechucení, pochmurnosti, lítosti a někdy i vulgarity. Tato energie pak na nás působí a projevuje se nám i v životě. Proto si rozmyslete, jaké poselství si s obrazem vnášíte do svých domovů. Díky hřejivým barvám podzimu se odprosíte od negativních myšlenek a emocí. Vnesete do svých příbytků kus přírody a její síly.

Proč si pověsit obraz na zeď

Chcete změnit vzhled svého bytu či domu? Když vstoupíte do svého domu, cítíte, že nastal čas na změnu, nebo potřebujete skvělý dárek? Obraz s podzimní tematikou je pro tyto účely jako stvořený. Obrazy jsou jednoduchým, rychlým a levným způsobem, jak osvěžit interiér a dát mu nový charakter. Navíc mají úžasnou moc naplnit nás harmonií a klidem. Široký výběr motivů uspokojí každý vkus. Můžete vsadit na zátiší, krajinky, abstrakce, moderní obrazy, reprodukce obrazů slavných umělců, mapy světa, průmyslové vzory a mnoho dalších motivů. Obraz je dekorace, která upoutá pozornost v každé místnosti.

100 %