Pár tipů pro ženy v každém věku, jak vypadat mladší během pár minut

Máte někdy při pohledu do zrcadla pocit, že vypadáte hůř, než ve skutečnosti? Nedělejte se zbytečně starší. Poradíme vám jak se vyhnout nejčastějším chybám.

Přirozené obočí

Věk nám přidají ostré hrany obočí i příliš tenké linky. Hustší obočí s barvou ladící k barvě vlasů a bez ostrých hran nám naopak věk ubírá. Pokud chcete obočí dokreslit, raději k tomu použijte oční stíny než tužku. Linka bude díky nim hrubší, hladší a přirozeněji se bude ztrácet do stran. Tužka vám udělá jen strohé a rovné linie.

Krémový hydratační make-up

Věk přidávají práškové textury pudru, které zvýrazní vrásky a nedokonalosti zralé pleti, stejně jako silná vrstva make-upu s hustou texturou. Krémová textura zakryje to co má díky sjednocující konzistenci a věk nám ubírá. Lehký hydratační make-up obsahuje částice, které odrážejí světlo. Je lehký, vzdušný, rozjasňující a omlazující.

Zesvětlení obličeje

Věk přidávají i hnědé skvrny, váčky a tmavé kruhy pod očima, které dobře zamaskuje korektor nanesený do vnějších koutků očí a úst. Opticky tvář rozjasní a omladí.

Rtěnka a tvářenka

Věk vám přidají tmavé odstíny a tmavá tvářenka. Pokud stále používáte tmavou rtěnku, musí být bez lesku. Volte k ní křídové, jemné a světlé tóny tvářenky. Věk vám naopak ubere lesk nebo lesklá světlá či zemitá rtěnka, kterou lze kombinovat i s výraznějšími lícními kostmi. Lesklé rtěnky omlazují a dodávají rtům šťavnatost.

Hnědá či tmavě modrá tužka na oči místo černé

Černá tužka na oči oko opticky zmenší a přidá vám věk. Zvýrazní každou nedokonalost, zarudnutí očí a únavu. Vyměňte černou linku za hnědou a budete vypadat mladší. Pokud nemáte rádi hnědou, můžete použít i tmavomodrou. Obě barvy oči opticky rozjasní a více skryjí známky stárnutí na očích i bělmu.

Super-objemná řasenka

Budete vypadat starší, pokud budete mít řídké a světlé řasy, obzvláště při plnohodnotném make-upu. Vsaďte na objemovou řasenku, která vám zvýrazní řasy.

Načechrané vlasy

Věk vám přidají i vlasy bez objemu a lesku. Použijte natáčku nebo si vlasy nakulmujte a u kořínků si je jemně natupírujte. Přidejte tužidlo pro větší objem. Lesk dodají olejíčky nebo šampóny na olejové bázi. I když si budete muset vlasy umýt častěji, výsledný efekt vás omladí, stejně jako světlejší a jasnější barva vlasů.

Krása vychází zevnitř

Snažte se být vyspané, odpočaté a spokojené. Najděte si koníčka. Navštěvujte kurzy, učte se nové věci, cvičte, malujte a choďte na procházky. Budete mít jiskru v oku a zářit mladistvou energií.

100 %