Máte pocit, že vám ujíždí vlak? Nezoufejte! Někteří muži milují ženy v letech.

Máte pocit, že po čtyřicítce už mladým dívkám prostě nemůžete konkurovat? Není to tak docela pravda, celé řadě mužů imponují starší partnerky. Ženy starší 40 let mají totiž co nabídnout, jsou pro muže vysoce atraktivní a úžasné. Proč?

Žádné hloupé otázky

Od ženy nad 40 let muž neuslyší otázky typu: „Na co myslíš, nejsem v těch šatech moc tlustá, nebo chyběla jsem ti?“ Nezajímá je totiž odpověď a jsou to pohodářky. Jsou už vyrovnané sami se sebou a nepotřebují se stále ujišťovat o svých kvalitách. Analýzou mužského myšlení strávily dost let a zbytečně už nechtějí ztrácet čas.

Vědí, co chtějí a nechtějí

Ženy nad 40 už mají životní zkušenosti a ví, co chtějí a nechtějí, což je pro muže mimořádně atraktivní. Vyzvídání informací od partnerky nesnáší. Mladé ženy neumí o svých pocitech mluvit na rovinu. Tyto ženy vědí, kam směřují a jakého chtějí mít partnera. Nebaví je dramata a hry na kočku a myš. Jednají upřímně a přímočaře.

Jsou sebevědomé a sebejisté

Sebevědomí se úzce pojí s atraktivitou a právě ženy po čtyřicítce jsou sebejistější. Už neřeší každý pupínek a ďolíček na hýždích a milují se takové, jaké jsou. To je pro muže přitažlivé, protože se už ženy neshazují. Nepotřebují nikomu nic dokazovat a energie a osobní kouzlo z nich vyzařuje. To je mnohem více sexy než přísné diety.

Provází je emoční zralost

Emoční vyzrálost přichází s věkem. Zralé ženy jsou emočně vyrovnané a konflikty řeší s klidnou rozvahou. Vědí, že omluva je známkou dospělosti, nikoliv selhání. Nesoudí jiné, umí přijmout omluvu, ve vztahu komunikují a nenechávají ve svém nitru tiše bobtnat pocity nespokojenosti. V klidu sdělí, co se jim nelíbí a zvolí kompromis.

Jsou zkušené a podporující

Zralé ženy mají spoustu zkušeností, což mužům imponuje, protože se od nich mohou hodně naučit a žena jim moudře poradí. Mají své koníčky, chodí cvičit, malují obrazy a navštěvují různé kurzy. Mají už jiný pohled na život a nehroutí se z maličkostí. Život je s nimi vyrovnaný. Umí muže motivovat a nechají ho po svém boku kariérně růst.

Jsou dobré společnice

Díky nabytým zkušenostem a znalostem je s těmito ženami velmi obohacující konverzace. Mají všeobecný přehled nebo obdivuhodnou znalost ve svém oboru a nejsou to žádné chudinky. Dovedou vést intelektuální debaty, nejsou nudné, nebojí se projevit svůj názor a muži oponovat, za což u mužů mnohdy stoupají v ceně.

100 %