Koníčky, které vás udělají přitažlivější. Vyzkoušejte cestování, tanec i malování

Pokud hledáte partnera, není důležité jen dobře vypadat. Snažte se být něčím zajímavé. Díky koníčkům se lépe seznámíte. Které aktivity nás dělají přitažlivějšími?

Pokud chcete muže okouzlit, provozujte koníček, který je atraktivní. Volnočasové záliby tvoří součást osobnosti. Podle odborníků může být taková image svůdná.

Není však aktivita jako aktivita. Na Pensylvánské univerzitě 815 vysokoškoláků seřadilo různé typy tvořivých zálib podle sex-appealu. V některých případech muži i ženy vnímají určité hobby zcela rozdílně.

Tanec na prvním místě

Tanec patří k nejčastěji označovaným koníčkům, kde můžete potkat toho pravého u mužů i žen. Na prvním rande nezapomeňte zmínit, že nevysedáváte na gauči u televize a rádi tančíte. Na druhé pohlaví to působí jako afrodiziakum, což potvrdila i studie na univerzitě v New Jersey. Čím je tanečník lepší, tím pravděpodobněji přiláká více potenciálních partnerů. Tanec dodává i sebevědomí, což láká druhé pohlaví.

Kreativní tvoření

Zabírá i kreativní a neobvyklé tvoření. Muži na ženách oceňují vyrábění dekorativních předmětů, šperků a šití oblečení, kreativní styling vlasů, ale třeba i produkování videa. Muže také na ženách velmi přitahuje, pokud malují. Žena se štětcem v ruce jim prostě připadá sexy. Ženy zase obdivují umělce, malíře, skladatele hudby, hru na hudební nástroj v orchestru i v kapele. Může jít také o nahrávání hudby, zadávání projektů nebo originální styl oblékání. Milují i spontánní muže, kteří je vezmou po schůzce na výlet do neznáma.

V čem tkví partnerského štěstí

Každopádně by to chtělo i nějaký další kompletní výzkum na téma, kolika lidem koníček zůstane i po seznámení nebo po svatbě. Je totiž opravdu přitažlivé a sexy, když si člověk udržuje nějaké koníčky, zájmy a hobby po několik let, ale neméně působivé je obzvláště i to, když nechá svého partnera, aby ve svých zájmech pokračoval i dál. Navíc je to velmi dobrý způsob, jak vztah udržet opravdu funkční.

Je totiž zcela pochopitelné a vůbec ne neobvyklé, že svého koníčka milujeme právě proto, že se na pár hodin osvobodíme od všeho, a to i od svého partnera. Je to cesta, jak neztratit sami sebe ani přitažlivost a udržet funkční vztah.

100 %