Často kladené dotazy (FAQ)

Máte dotaz? Podívejte se na nejčastější otázky na které odpovídáme. Pokud přesto nenajdete to co hledáte zkuste se podívat do naší poradny nebo nás jednoduše kontaktujte.

Šedá políčka bez čísel  

Na obrazech se často nachází šedá políčka bez čísel. Obvykle k ním patří barvička, na které také není uvedené žádné číslo. Z pravidla to bývají tmavé barvy. Šedá předtištěná pole jsou pak z důvodu lepšího krytí tmavé barvy.

Zaschlé barvy  

Pokud jste barvičky nechaly otevřené a ony vám zaschly, můžete je zkusit lehce naředit pár kapkami vody - obvykle to pomůže. Stejně tak barvičky zasychají pokud obraz nedokončíte a necháte si mezi pokračováním delší pauzu.  Pokud vám rozředění nepomůže můžete si u nás barvičky doobjednat.

Lze doobjednat barvičky?

Pokud vám barvičky vyschly nebo se jednoduše poztráceli není problém je doobjednat, stačí nám naspat na info@malujpodlecisel.cz   

Rozdíly v náročnostech  

Obrazy jsou pro přehlednost rozděleny do 3 úrovní náročnosti - více se dozvíte v článku zde.

Rámování - jaké jsou možnosti?

Obrazy si můžete objednat buď napnuté na kvalitní dřevěný rám, nebo srolované. Pokud si nejste jisti jaká varianta je pro vás správná koukněte se na náš článek zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení